Blog . . .


<--- POWRÓT WSTĘP SZKOŁA KONTAKTY SPOTKANIA GALERIE BLOG KSIĘGA GOŚCI

Początek i co tu będzie . . .

Ten dział z założenia będzie służył jak sama nazwa wskazuje ;-)) jako kronika wydarzeń. Będziemy tutaj zamieszczać najważniejsze informacje dotyczące całej naszej ekipy i wszelkich spraw z tym związanych. Mam nadzieję że przyczynicie się do powstawania wpisów . . .

Wszelkie news'y i informacje należy przesyłać na adres webmastera (zawsze u dołu strony), a będą one w możliwie najszybszym czasie publikowane na tychże stronach. A więc bądźcie czujni, zwarci i gotowi . . . Z zapisami startujemy od daty 01.04.2004. . . . .


04.01.2023 r. godz. 11:00

Pogrzeb ... Wielu znajomych i wielu przyjaciół uczestniczyło w tej ostatniej drodze Danusi ... W imieniu całej naszej klasy została złożona wiązanka ... (RD)

28.12.2022 r.

Ten dzień, jeden z ostatnich dni roku, przynosi bardzo złe wieści. Niestety już nigdy z nami nie spotka się nasza Droga Wychowawczyni. Planowaliśmy spotkanie na 2023 rok a to tak nieoczekiwane i przedwczesne odejście zmienia brutalnie nasze plany :|

Pogrzeb odbędzie się w środę 04.01.2023 o godz. 11.00 na cmentarzu przy ulicy Osieckiej ... (RD)

28.06.2022 r.

Tak odbyło się i było jak zwykle wyśmienicie :). Cała ekipa która deklarowała przybycie dotarła na miejsce (zdarzyły się trzy usprawiedliwione nieobecności: Andrzej.S, Tomek B. i Mariusz G. - Panowie szkoda że Was nie było ale czasami tak bywa niestety :|). Ogółem było nas razem 10-ciu co dało frekwencję na poziomie 36%. I właśnie nad tym jak ją poprawić troszeczkę pogadaliśmy. Jest w tym zakresie parę pomysłów co do metod, środków, form perswazji łagodnych (i mniej łagodnych ;)) oraz miejsca już na spotkanie w przyszłym roku i ... wszczepiony pomysł zrobienia czegoś większego w związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą.

Zaglądajcie tu ... co jakiś czas właśnie tu będą publikowane najświeższe informacje :).

A byłbym zapomniał ... miło było widzieć po dłuuuuugiej nieobecności Romana (tak ostatnio był w 2008 roku (sic!)). Jak zwykle dał radę i jest w coraz lepszej formie :).

Strona tradycyjnie zaktualizowana. Działy: spotkania, galerie ... no i blog :). Dzięki Panowie jescze raz za sympatyczny wieczór po 2,5 rocznej przerwie od ostatniego spotkania. (RD)

11.06.2022 r.

No więc jest komplet informacji: 24.06.2022, rezerwacja od godziny 19.00 na moje nazwisko w ogródku Burger SPOT'a (tuż obok znanego Wam PUB'u Krewnego). To jest zaraz pierwszy narożnikowy ogródek na Rynku jak się wchodzi od zbiegu ulic Brackiej i Wolności. Odliczanie włączone :) więc nie zapomnijcie i do ZOBACZENIA !!! May the Force be with US. (RD)

26.05.2022 r.

Tak tak będzie :) dokładnie 24.06.2022. Wkrótce pełne info. Kręcimy ekipę :) (RD)

13.12.2019 r.

Zgodnie z zapowiedzią poprawiłem błędy i jest już możliwość wpisywania się do Księgi Gości :) Zapraszam jak ktoś ma ochotę :). Andrzej O. podrzucił trochę nowych fotek po imprezie ze swojego telefonu, którego zresztą udało mu sie nie zgubić [:P], więc macie też nowy materiał foto do oglądnięcia w Galerii. (RD)

04.12.2019 r.

Nie wiem za bardzo jak to napisać, ale spróbuję ;). To spotkanie wywaliło cały system :). I to z paru powodów. Obecnych było 13 osób co jeszcze nie miało miejsca od czasu prowadzenia ewidencji spotkań. Dało to również najwyższą frekwencję na poziomie 46%. Do tego powrócili do nas dawno nie widziani: Mariusz G. (od 2004 roku) i Maciej R. (od 2006 roku) !!! Panowie dzięki wielkie za spotkanie i szacun max (popatrzcie sobie na daty !). Mariusz przyniósł na spotkanie parę starych fotek i zgodnie z umową dostarczył materiał w formie elektronicznej - wrzuciłem fotki do działu Galerie. Idąc dalej dorobiliśmy się również grupy na WhatsApp w której są wszyscy obecni na spotkaniu poza Maciejem i Krzysztofem. W tym roku 1-go kwietnia minęła też 15-ta rocznica oficjalnej odsłony naszej stronki :) w sumie nadal brak jej pełnoletności ;).
Poza tym jak zawsze było czarodziejsko, elficko i epicko. Mam nadzieję że się nagadaliście chociaż powiem szczerze że ja nie :), ale to się nadrobi następnym razem :D. Dzięki jeszcze raz dla wszystkich za spotkanie. Pokazuje to tylko że dajemy radę i rośniemy w siłę !!!

Tradycyjnie po spotkaniu zaktualizowałem działy związane z ewidencją spotkań (spotkania), uzyskanymi nowymi kanałami kontaktowymi (kontakty) no i wrzuciłem fotki (galerie). Technicznie poprawiłem nie działające od dłuższego czasu podpowiedzi na zdjęciu na stronie głównej, zrobiłem parę drobnych poprawek i udogodnień oraz wkrótce naprawię brak możliwości wykonywania wpisów do Księgi Gości.
Tymczasem trzymajcie się dzielnie i do zobaczenia następnym razem :) (RD)

09.11.2019 r.

I znowu, po ponad dwóch latach ale, jest :) ... kolejne spotkanie ...:) Miejsce to jak zwykle "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) na leszczyńskim rynku. Termin 29.11.2019 godz. 20.00. Ewidencja obecności i potwierdzeń dostępna jak zwykle w dziale spotkania ... No to do ... :) (RD)

27.11.2017 r.

Wszystkim obecnym mordeczkom bardzo dziękuję :) Jak zwykle rodzinna atmosfera, może nieco krótko ale cóż ... :) tempo robi swoje ;) Wyśmienicie oglądać Was w tak dużym gronie. Do zobaczenia w przyszłym roku. Może uda się dojechać wszystkim innym nieobecnym :) (RD)

14.10.2017 r.

Po bez mała dwóch latach wreszcie spotkanie ...:) Mam nadzieję że będzie full. Miejsce to jak zwykle (na razie nie zmianiamy chociaż na pub-mapie są pewne alternatywne propozycje) "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) na leszczyńskim rynku. Termin 17.11.2017 godz. 20.00. Ewidencja obecności i potwierdzeń dostępna jak zwykle w dziale spotkania ... No to do ... mordeczki :) (RD)

25.06.2016 r. godz. 11:00

Pogrzeb ... W imieniu naszej klasy została złożona wiązanka ... (RD)

23.06.2016 r.

Ten dzień źle zapisuje się w naszej historii. Już nigdy z nami nie zasiądzie przy piwie nasz Kolega Sławek Stęmpczak - 'Stempel'. Pozostaje nieskończony smutek i pustka ... niedokończone rozmowy ... Pogrzeb odbędzie się w sobotę 25.06 o godz. 11.00 na cmentarzu przy ulicy Osieckiej ... (RD)

28.11.2015 r.

No więc odbyło się :) jak było ... wiadomo ... dla tych co byli ... :) Spotkał się z nami bardzo dawno nie widziany przez niektórych zawodnik (ostatnio w grudniu 2006 r. !!!) - Andrzej S. :) Andrzeju dzięki za spotkanie i mamy nadzieję że postarasz się poprawić swoją frekwencję :) ... Okolicznościowe pamiątki z okazji 50 lecia ZST były fajną okazją do powspominania i uzupełnienia luk pamięciowych ... o ile ktoś w ogóle pamięta jeszcze o czym rozmawialiśmy ;) ... Dzięki Wszystkim za spotkanie i do zobaczenia ...(RD)

17.10.2015 r.

Będzie krótko. Spotykamy się i tyle. Minął ponad rok od ostatniego event'u na kręglach i do tego w tym roku obchodzona jest 50 rocznica istnienia naszej szkoły więc ... musimy się zobaczyć :)
Na spotkaniu będzie można obejrzeć okolicznościowe pamiątki wydane z tej okazji ... a jedna z nich będzie nagrodą dla największej niespodzianki wieczoru ... :)
Miejsce to jak zwykle "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) na leszczyńskim rynku. Termin 20.11.2015 godz. 20.00.
Ewidencja obecności i potwierdzeń dostępna w dziale spotkania ... No to do ...(RD)

50-ka :)

11.07.2014 r.

No to 3-ci TE BOWLING CUP przeszedł do historii (w sumie już prawie miesiąc temu ale tak jakoś z lekkim :) opóźnieniem wprowadzałem wszystkie informacje). Aktualne są już działy Spotkania (ewidencja i statystyki turniejów) no i Blog. Generalnie spotkanie, jak to już jest tradycją, jak zwykle cool. Frekwencja na dobrym poziomie - obecnych 9 sztuk inwentarza :) ... Dla wszystkich obecnych big THX za uczstnictwo i jak zwykle sportowego ducha walki w atmosferze fair play ... Turniej zaliczył kilka spektakularnych zdarzeń: debiut kolegi Pawła N. z bardzo dobrym wynikiem i niestety z przyczyn technicznych ;) brak możliwości gry obrońcy pucharu z zeszłego turnieju. Siłą rzeczy puchar przechodni zmienił więc właściciela :) W sumie to o obecnych można śmiało powiedzieć jak o stałych bywalcach ... zawsze są i będą ... a pozostali nieobecni ... no cóż mam nadzieję że pojawią się jednak następnym razem :) No to na koniec mogę tylko stwierdzić: do zobaczyska na next TEBC :) ... Poniżej zamieszczam jeszcze zdjęcie torów turniejowych i aktualne zdjęcie naszego pucharu przechodniego, który w chwili obecnej śmiało można określić jako mystic GRAAL :D ...(RD)

Nasze tory :) GMystic raal TE :)

28.05.2014 r.

No Panowie. Czas leci i od naszego ostatniego spotkania zleciało już ponad półtora roku !! Tym bardziej z jak zawsze nieukrywaną przyjemnością niniejszym informuję o ustalonym terminie naszego nowego spotkania w cyklu TE BOWLING CUP. A więc oficjalnie:

Event name: 3-rd (3-ci) TE BOWLING CUP !!!

Event date: 13.06.2014

Event time: godz. 20.00 (gates open: 19.15 :)) - 23.00 (potem tradycyjnie winner parade w kierunku rynku i ... :D)

Event place: Bowling Club, Leszno, ul. Niepodległości 70 (nad sklepem FreshMarket, niedaleko cmentarza ... :D)

Event costs: 1h/tor (5 ludzi) - 65 PLN do uiszczenia na miejscu w formie zrzuty :), picie ... na miejscu :)

W związku z koniecznością zarezerwowania torów proszę o potwierdzenie obecności do 06.06.2014 telefonicznie u mnie lub na maila: robert@libra-wrd.pl. Informacje o potwierdzeniach uczestnictwa w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu sportowym jak zwykle będą dostępne w dziale 'SPOTKANIA'. Nie przegapcie takiej okazji do spotkania po takim czasie ... No to tradycyjnie ... do zobaczyska ...
P.S. Puchar przechodni turnieju do przekazania zwycięzcy przywozi Andrzej Ch. !!! ... (RD)

23.11.2013 r.

Witam wszystkich !!!
Od ostatniego spotkania mija już ponad dobry rok ... kupa czasu ... więc myślę że na to które odbędzie się w marcu przyszłego roku wszyscy zareagują bardzo chętnie i pozytywnie. Tym bardziej że odbędzie się wówczas III TE Bowling Cup ... już najwyższy czas odebrać puchar przechodni Andrzejowi Ch. :) Dokładne informacje na ten temat pojawią się w lutym przyszłego roku ...

Na naszej stronie trochę nowości. Janusz H. odnalazł w swoich zasobach perełkę ... zdjęcie z wycieczki do Krakowa (podczas jednego z OHaPów) z 1988 roku. Zdjęcie wrzuciłem do Galerii w sekcji 'Wypady, wycieczki (Karpacz, Orsk)...'. Ciekawe czy i kogo rozpoznacie :) Dzięki wielkie Januszu za podesłanie i prośba do wszystkich o kolejne na jakie gdziekolwiek i kiedykolwiek się natkniecie :)
Uaktualniłem również dział 'Szkoła' o garść nowych informacji i aktualne zdjęcia naszej Alma Mater ... :) (RD)

20.10.2012 r.

No to stało się. Jest po spotkaniu. Jak to zwykle bywało i bywa nadal event odbył się na bogato :) ... Frekwencja na bardzo, bardzo dobrym poziomie - była 1/3 ekipy ... :) Mam nadzieję że wszyscy obecni też mają takie podobne odczucia ... Mała dawka materiału fotograficznego (komórkowego :)) w dziale 'Galerie' ... jak zwykle bez cenzury :) Jeszcze raz dzięki Wszystkim za przybycie i zajebistą atmo ... No to do zo ... next time :) (RD)

08.09.2012 r.

Jak to zwykle bywało i bywa nadal kolejne nieformalne, wirtualne zebranie GI/IG (Grupa Inicjatywna/Initiative Group), ustaliło termin tegorocznego spotkania - 12.10.2012 r. godz. 20.00. Jak zwykle spotykamy się w dobrze wszystkim znanym lokalu - "PUB KREWNEGO" (U Krewnego). Wszystkich chętnych jak zwykle serdecznie zapraszamy tym bardziej że czas leci i od ostatniego spotkania mija ponad rok ... Ewidencja powiadomień przed imprezą dostępna w dziale 'SPOTKANIA'. Do zobaczyska i ... May the Force be with You ... (GI)

23.09.2011 r.

Dziękuję wszystkim obecnym za udział w tym spotkaniu poświęconym pamięci Pawła i naszych pozostałych kolegów: Piotrka i Tomka ... (RD)

13.06.2011 r. godz. 14:00

Pogrzeb ... Wielu znajomych i przyjaciół uczestniczyło w tej ostatniej drodze Pawła ... W imieniu naszej klasy została złożona wiązanka ... Ustaliliśmy termin następnego spotkania na 23.09.2011 godz. 18.30 - kościół w Gronowie - msza w intencji Pawła, a potem tradycyjnie zasiądziemy przy piwie ... będzie można powspominać ... (RD)

10.06.2011 r.

10 czerwca 2011 roku przyniósł nam kolejne bardzo złe wieści. Niestety już nigdy z nami nie spotka się nasz Kolega Paweł Mikołajczak - 'Miklosz'. Pozostaje niewyobrażalny smutek i pustka ... Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 13.06 o godz. 14.00 na cmentarzu w Gronowie ... (RD)

30.10.2010 r.

2-gi TE BOWLING CUP przeszedł do historii. Spokojnie i bez zadym spotkanie przebiegło na nowym obiekcie. Generalnie jak zwykle cool. Zapraszam do działu 'SPOTKANIA' do podstrony statystyk turniejowych. Wszystko będzie jasne :) ... Puchar przechodni zmienił miejsce przechowywania :) ... Dla wszystkich obecnych THX za przybycie i sportowego ducha walki w atmosferze fair play ... No to zobaczyska na next TEBC :) ... (RD)

28.08.2010 r.

No Panowie. Czas leci i od naszego ostatniego spotkania zleciał ponad rok! Tym bardziej z nieukrywaną przyjemnością niniejszym informuję o ustalonym terminie naszego nowego spotkania tym razem z cyklu TE BOWLING CUP. A więc oficjalnie i wszem i wobec ogłaszam:

Event name: 2-nd (2-gi) TE BOWLING CUP !!!

Event date: 08.10.2010

Event time: godz. 20.00 (gates open: 18.30 :)) - 24.00 (potem winner parade w kierunku rynku i ... :D)

Event place: Bowling Club, Leszno, ul. Niepodległości 70 (nad sklepem FreshMarket, niedaleko cmentarza ... :D)

Event costs: 1h/tor (5 ludzi) - 60 PLN do uiszczenia na miejscu w formie zrzuty :), browar na miejscu - 6 PLN :)

W związku z koniecznością zarezerwowania torów proszę o potwierdzenie obecnośi w ciągu 10 dni telefonicznie u mnie lub na maila: robert@libra-wrd.pl. Informacje o potwierdzeniach uczestnictwa w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu sportowym jak zwykle w dziale 'SPOTKANIA'. Nie przegapcie okazji do spotkania po takim czasie i fajnego funu :). No to tradycyjnie ... do zobaczyska ...
P.S. Puchar przechodni of course przyniose !!! ... (RD)

27.06.2009 r.

Było cool i tyle. Frekwencja wypas. Lista jak zwykle w dziale 'SPOTKANIA'. Wszystkim obecnym wielkie dzięki ... Do zobaczyska ... (RD)

06.06.2009 r.

Kolejne nieformalne zebranie GI, jak zwykle ustaliło termin pierwszego spotkania w tym roku - 26.06.2009 r. godz. 20.00. Tym razem spotykamy się w ogródku na rynku przed lokalem "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) (vide wpis z 04.02.2007). Wszystkich chętnych nowych wrażeń jak zwykle serdecznie zapraszamy ... Ewidencja powiadomień przed imprezą dostępna w dziale 'SPOTKANIA'. Do zobaczyska ...(GI)

08.11.2008 r.

No to spotkanko odbyło się ... Bardzo spokojnie, bez spektakularnych wydarzeń ale jak zwykle rzeczowo i cool ... Frekwencja na poziomie 5 sztuk co daje 16,67% ... Lista jak zwykle w dziale 'SPOTKANIA', a klika fotek w dziale 'GALERIE' - na zdjęciach nasz wielki przyjaciel - wyjątkowy uczestnik tego spotkania :) ... Wszystkim obecnym wielkie dzięki za sympatyczne spotkanie, rozmowy i całokształt ... Tomek ma naprawdę cool bryczkę :) ...(RD)

25.10.2008 r.

Panowie wypadałoby się wreszcie spotkać !!! Ostatnio widzieliśmy się na turnieju bowling'owym w lutym tego roku !!! No więc jak zwykle nieformalne zebranie GI, jak zwykle ustaliło termin, jak zwykle kolejnego spotkania w tym roku - 07.11.2008 r. godz. 20.00. Tak jak poprzednio (jak zwykle ostatnio) spotykamy się w lokalu "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) mieszczącym się pod adresem Rynek 23 (vide wpis z 04.02.2007). Wszystkich chętnych jak zwykle serdecznie zapraszamy ... Ewidencja powiadomień przed imprezą (jak zwykle zresztą) dostępna w dziale 'SPOTKANIA'. Do zobaczyska ...(GI)

01.03.2008 r.

No Panowie ... :) ... co tu dużo pisać ... jak to określił Miklosz - 'GRUBA BIBA' nic dodać, nic ująć ... Wszyscy co byli wiedzą co się działo !!! Pierwszy TE BOWLING CUP należy zaliczyć do bardzo udanych. Pula nagród obejmowała miejsca od 1 do 3 i dodatkowe nagrody dla zawodnika o największym potencjale i największego talentu turnieju. Ostatecznie dzięki chojnym sponsorom :) każdy wyszedł z jakimś małym gadżecikiem a przynajmniej torebką :D ..... Nie wiem co się stało, czy to zmieniona forma imprezy [po raz pierwszy parasportowe zawody :)], czy może jednak inne czynniki ..., ale w sumie nieważne ..., takiej frekwencji jeszcze nigdy nie mieliśmy (nawet na spotkaniu z okazji 15-lecia) - 40% co daje obecnych całe 12 szt. Idziemy do przodu i jak tak dalej pójdzie to kiedyś spotkamy się wreszcie wszyscy w jednym miejscu ... Nie odbyło się oczywiście bez spektakularnych zdarzeń - po raz pierwszy pojawił się Maciej i to w naprawdę wielkim stylu ... szacuneczek i gratulacje ... do tego po długiej nieobecności zza wielkiej wody ;), jak feniks, odrodził się Janusz ... naprawdę sympatyczna i miła rzecz móc zobaczyć się znowu ....

W związku z wszystkimi wydarzeniami i przebiegiem imprezy myślę, że decyzja może być tylko jedna - TE BOWLING CUP będzie cyklicznym event'em i zostaje włączony do harmonogramu naszych spotkań !!! ...

Nadwyżki w rozliczeniach za tory zostały przeznaczone na zakup zniczy. W sobotę następnego dnia Miklosz i Bojan odwiedzili naszą dwójkę wielkich nieobecnych ...

Co do spraw technicznych to fotorelacja oczywiście w dziale 'GALERIE' [jest kilka perełek :)], a ewidencja jak zwykle w uaktualnionym o informację o naszej nowej inicjatywie dziale 'SPOTKANIA'. Tam również dostępna jest statystyka dotycząca TE BOWLING CUP ... (RD)

26.01.2008, 09.02.2008 r.

Termin pierwszego w tym roku spotkania ustalono na 22.02.2008 godz. 20.00. Nietypowe jest tym razem miejsce. Spotykamy się w wieży sędziowskiej przy leszczyńskim stadionie Unii, gdzie niedawno uruchomiono tory do gry w Bowling. Odbędzie się więc pierwsza w naszej historii spotkań impreza sportowa tej rangi połączona oczywiście z tradycyjną konsumpcją piwa. Dokonaliśmy rezerwacji dwóch torów i w związku z tym w informacji o spotkaniu prosiliśmy o potwierdzenie swojego przybycia. Poniżej lista osób, które potwierdziły swoją obecność:

1. Paweł Mikołajczak
2. Robert Dolaciński
3. Paweł Maria Łanczkowski
4. Leszek Piotrowiak
5. Roman Giezek
6. Tomasz Bojanowski
7. Andrzej Chwierot
8. Sławomir Stępczak
9. Krzysztof Matuszewski
10. Andrzej Ochej
11. Maciej Szczepański
12. Krzysztof Hyżyk (być może ...)

Grupa Inicjatywna podjęła również decyzje i ufundowała wspólnymi siłami :) puchar przechodni na tę imprezę, która miejmy nadzieję wejdzie na stałe do kalendarza naszych spotkań. Puchar trafi do zwycięscy całego turnieju. Dla pozostałych uczestników którzy wykażą się indywidualną inwencją podczas imprezy przewidziane są nagrody pocieszenia :)... Poniżej ujęcia pucharu:

Graal TE :) awers Graal TE :) rewers Graal TE :) top view

No to czekamy na resztę i do zobaczyska, będzie ogień ... :D .... (GI)

31.12.2007 r.

No to mamy koniec roku ... a na koniec roku nasz Znamienity Kolega Roman G. przygotował naprawdę fajną niespodziankę. Otóż dostałem od niego mailem zdjęcia z naszych starych czasów i nie tylko ... Wszystko umieściłem w dziale 'GALERIE'... Warto więc spojrzeć na kilka kolejnych ujęć z imprezy z okazji 15-lecia, ale najciekawsze rzeczy znajdują się w starych tematach dotyczących balu maturalnego, studniówki, przypadków szkolnych i wyjazdów - można tam znaleźć naprawdę kilka perełek. Romkowi bardzo dziękuję za tak spory i ciekawy materiał, a resztę zachęcam do przejrzenia swoich zbiorów, może znajdziecie jeszcze coś ciekawego czego nie ma na stronie. Korzystając z okazji składam Wszystkim życzenia Szczęśliwego i Zdrowego Nowego 2008 Roku .... obyśmy mogli spotkać się jak najczęściej i to w jak nawiększym gronie ...(RD)

04.11.2007 r.

Co tu dużo gadać ... Kolejny klasyk naszych spotkań ... Bez spektakularnych wydarzeń ale jak zwykle cool ... Wzrasta nam frekwencja - 9 sztuk co daje 30% ... to pozytywny symptom ... Mam nadzieję że tak już pozostanie :) ... Lista jak zwykle w dziale 'SPOTKANIA', a klika fotek w dziale 'GALERIE' ... Wszystkim obecnym wielkie dzięki za sympatyczne spotkanie ...(RD)

29.09.2007 r.

No więc wypadałoby się spotkać !!! Nieformalne zebranie GI jak zwykle ustaliło termin kolejnego spotkania w tym roku - 02.11.2007 r. godz. 20.00. Tak jak poprzednio zmuszeni jesteśmy spotkać się w lokalu "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) mieszczącym się pod adresem Rynek 23 (vide wpis z 04.02.2007). Wszystkich chętnych jak zwykle serdecznie zapraszamy ... Do zobaczyska ...(GI)

24.05.2007 r.

Oj działo się działo ... Jak to już w sumie jest tradycją naszych spotkań imprezka na wysokim światowym poziomie :) Tym razem w wielkim stylu po sporej przerwie pojawił się Krzysztof H. Super ... Impreza miała specyficzny przebieg co chociaż minimalnie mam nadzieję oddają zdjęcia w dziale 'GALERIE' ... Na uwagę zasługują zdjęcia dotyczące wariacji kieliszkowych i unikalne ujęcie nowego pisuaru w lokalu :D ... Obecnych w sumie 7 sztuk (tak jak poprzednio) - lista w dziale 'SPOTKANIA' ... Wszystkim obecnym dzięki za wspólny extra jubelek :) reszta może tylko żałować ...(RD)

24.04.2007 r.

Znowu odbyło się nieformalne zebranie GI i mamy termin kolejnego spotkania w tym roku - 18.05.2007 r. godz. 20.00. W związku z dalej prowadzonym remontem w Wieniawie zmuszeni jesteśmy spotkać się nieco dalej w lewo również na rynku, w miejscu zwanym "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) mieszczącym się pod adresem Rynek 23 (vide wpis z 04.02.2007). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy ... Do zobaczyska ...(GI)

19.02.2007 r.

No to daliśmy w palniczek ... :) Jak zwykle świetnie i wesoło. Obecnych całych 7 sztuk. W wielkim stylu po długiej nieobecności pojawił się kolega Artur S. ... brawo !!! Lokal zastępczy również sprawił się dobrze ... inne też :) Przybyłym dzięki za fajna zabawę i :) ... Lista obecności dostępna w dziale 'SPOTKANIA' i mała fotorelacja w dziale 'GALERIE' ...(RD)

04.02.2007 r.

Jak już wiecie podjęta została przez GI decyzja o pierwszym spotkaniu w tym roku - 16.02.2007 godz. 20.00 i tu !!! UWAGA !!!! - ZMIANA MIEJSCA STARTU IMPREZY. Niestety w związku z prowadzonym remontem w Wieniawie zmuszeni jesteśmy spotkać się nieco dalej w lewo również na rynku, w miejscu zwanym "PUB KREWNEGO" (U Krewnego) mieszczącym się pod adresem Rynek 23. Sam lokal mieści się w głębi kamienicy pod tym numerem. Żeby nie było wątpliwości poniżej fotka i mały plan sytuacyjny jak dotrzeć ze starego miejsca :) ...

krewny1.jpg krewny2.jpg

No to tradycyjnie do zobaczenia na spotkaniu i ... niech MOC będzie z NAMI :) ...(RD)

09.12.2006 r. - Spotkanie z okazji 15-lecia ukończenia ZST

Ach co to był za event :) ... Moc zdecydowanie była z Nami .... Myślę, że było naprawdę extra i nie mamy żadnych powodów do narzekań ... Wszystko wyszło dobrze ... Początek spokojny i powoli się rozkręcający ... Nasza wychowawczyni przybyła zgodnie z zapowiedzią ... Każdy miał okazję spokojnie porozmawiać ... Czarnym koniem imprezy okazał się kolega Paweł Maria ... pojawił się w naprawdę wielkim stylu ... pobawił się, pojodłował i nie tylko :) ...
Po oficjalnym otwarciu i wielu toastach rozpoczęło się na dobre ... tańce i ... przebierańce - to był świetny i wesoły motyw co widać zresztą na zdjęciach ... [W tym miejscu szczególne podziękowania dla Miklosza za udostępnienie swojej prywatnej kolekcji masek i innych gadżetów]. W między czasie każdy o sobie trochę poopowiadał o tym co uważał za słuszne i nie tylko :) ... Statystyki dotyczące naszych potomków okazały się bardzo dobre ... w sumie wyszło tego 19 sztuk co daje bardzo dodatni współczynnik przyrostu naturalnego ... najbardziej podnoszony zresztą przez samotnego i niedoścignionego lidera [wszyscy wiedzą o kogo chodzi ...] z ilością 5! :)
Dalej impreza kręciła się wzorowo ... odbyło się oficjalne rozdanie Jubileuszowych Świadectw Dojrzałości podpisywanych osobiście przez naszą panią profesor ... Następnie my podziękowaliśmy wręczając kwiaty i Jubileuszowe Świadectwo Uczestnictwa [wszystko można obejrzeć w dziale 'GALERIE'] ... Potem była już zabawa, tańce, duże ilości różnych trunków włącznie ze znamienitymi gatunkami win :D, a dalej hulanki, swawole i brykania .... aż do samego końca ... :)... W sumie Ci co nie byli mogą tylko żałować ...

Niniejszym bardzo chciałbym wszystkim podziękować za wspaniałą zabawę, dobre humory i przede wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej ...
Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że zorganizowanie tej imprezy nie powiodłoby się gdyby nie Paweł Mikołajczak i Tomek Bojanowski, którym również bardzo dziękuję ...

I jeszcze dwie sprawy organizacyjne:
1.) Na prośbę naszego kolegi jak się okazuje Leszka :), którą to własnoręcznie parafował podpisem na imprezie, w całym serwisie dokonałem zmiany jego imienia z Lechosław na Leszek :) ...
2.) Dokonałem przebudowy pod względem chronologii działu 'GALERIE'. Zdjęcia ze spotkania prezentowane są również w innej formie, która znacznie ułatwi ich przeglądanie. (RD)

27.10.2006 r.

No to stało się !!! W dniu dzisiejszym zostały podjęte ostateczne decyzje. Termin spotkania z okazji 15 rocznicy ukończenia szkoły został ustalony na 09.12.2006 (sobota). Impreza zmieniła ostatecznie trochę swój kształt i miejsce, ale najważniejsze, że temat w końcu wypalił !!! Wszystkie informacje i lista obecności dostępne są w dziale 'SPOTKANIA'. No to do zobaczenia ... i niech MOC będzie z NAMI ...(RD)

19.08.2006 r.

W dniu dzisiejszym Grupa Inicjatywna rozpoczęła przekazywanie informacji o planowanym spotkaniu z okazji 15 rocznicy ukończenia szkoły. Spotkanie miałoby się odbyć w Lesznie lub jego okolicach w drugiej połowie października. Szacowany koszt imprezy wynosiłby około 250 PLN od pary i obejmował imprezę wraz z noclegiem. O zgłoszenia prosimy na mój adres mailo'wy (robert@libra-wrd.pl), przez telefon, sms lub osobiście. O decyzje na 'tak' lub na 'nie' (chociaż ta forma jest praktycznie nie dopuszczalna ;-]) prosimy w terminie do końca sierpnia. W zależności od ilości zgłoszeń dalsze decyzje (dokładny termin, miejsce i forma spotkania) podejmiemy wspólnie !!!(GI)

Wkrótce na naszych stronach znajdzie się specjalny dział poświęcony temu event'owi ... :) (RD)

05.06.2006 r.

Odbyło się pierwsze tegoroczne spotkanie. Obecnych 7 sztukasów co daje frekwencję na poziomie 27,34% !!!. Zauważalna poprawa !!! :) Spotkanie miało charakter nieco 'rotacyjny' tzn. prawie wszyscy się ze sobą widzieli ale niektórzy znikali ... :) [obecni na spotkaniu wiedzą o co chodzi .... :)] .... Podczas burzliwych obrad [:-)] przy znakomitych i wykwintnych trunkach (patrz 'GALERIE'...) podjęto decyzję dotyczącą tegorocznego dużego spotkania wyjazdowego z okazji przypadającej 15 rocznicy ukończenia szkoły ... Wkrótce na stronie pojawi się w formie ankiety zgłoszeniowej propozycja miejsca i terminu spotkania wraz z wstępnym ustaleniem kosztów imprezy. Poprzez stronę będziecie mogli złgaszać chęć swojego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu .... (RD)

18.05.2006 r.

No więc został ustalony termin pierwszego spotkania w tym roku - 02.06.2006 godz. 20.00. Miejsce to co zawsze - Wieniawa - Rynek, Leszno. Lista powiadomień jest dostępna i uaktualniana jak zwykle w dziale 'SPOTKANIA'. Tym razem musicie dotrzeć !!! Pamiętajcie o 15 rocznicy ukonczenia technikum (!!!) i wyborze miejsca gdzie mogłaby się odbyć impreza tej rangi !!! Wszelkie Wasze sugestie mile widziane .... No to do .... Resztę ustalimy na miejscu ... :) (Grupa Inicjatywna)

19.11.2005 r.

Ano odbyło się drugie tegoroczne spotkanie. Jak zwykle pozytywne wibracje. Jedynie frekwencja systematycznie spada - obecnych 5 szt co daje 16,66% !!!. Panowie musimy to zmienić !!! ... Należy zrócić uwagę na wydarzenie dużej wagi które miało miejsce podczas tego wieczoru. Po raz pierwszy pojawił się nasz dawno nieoglądany kolega Roman G. ... I to jest budujące !!! Tak trzymać ... To znaczy że jednak warto się spotykać ...... Początek jak zawsze w Wieniawie, potem sesja zdjęciowa na rynku :) i dalej dwuosobowa delegacja ruszyła na clubbing ... :) Na spotkaniu podjęto też bardzo ważne decyzje dotyczące przyszłorocznego dużego spotkania wyjazdowego z kobitkami z okazji przypadającej 15 rocznicy ukończenia naszej szkoły ... dalsze informacje i rozwój tematu będzie prowadzony na naszej stronie ... Wkrótce w dziale 'GALERIE' parę fotek z tego spotkania no i mam naddzieję duży napływ materiałów zdjęciowych z prywatnego archiwum Romana .... (RD)

24.10.2005 r.

A więc został ustalony termin kolejnego spotkania - 18.11.2005 godz. 20.00. Miejsce to co zawsze - Wieniawa - Rynek, Leszno. Lista powiadomień jest dostępna i uaktualniana jak zwykle w dziale 'SPOTKANIA'. Zapraszamy serdecznie wszystkich ... No to do zobaczenia :)) ... (Grupa Inicjatywna)

18.06.2005 r.

Na wyraźną proźbę moderatora naszej strony [Andrzeja Ch. :)] do wpisów w księdze gości została dołączona nowa funkcjonalność. Od dziś przy każdym wpisie automatycznie dodawana jest data i godzina jego dokonania. Faktycznie było to potrzebne ... (RD)

07.05.2005 r.

Odbyło się nasze pierwsze tegoroczne spotkanie. Jak zwykle nice i cool. Frekwencja na bardzo przyzwoitym poziome - 20% co daje w przeliczeniu 6 obecnych duszyczek. Początek imprezy w Wieniawie, a dalej wprowadziliśmy w życie tzw. clubbing czyli zwiedzanie połączone z degustacją płynów w okolicznych lokalach leszczyńskich ... (RD)

09.04.2005 r.

Wystartował nowy dział - KSIĘGA GOŚCI ... Zapraszam do odwiedzin ... i wpisów ... (RD)

30.03.2005 r.

Tak więc mija już rok od kiedy nasz serwis zainicjował swoją obecność w internecie .... Przez ten czas ustabilizowała się jego forma graficzna, znacznie uzupełniony został dział galerie, a teraz na rocznicę kolejne strony są całkowicie przepisywane w celu dostosowania do najnowszych norm opisów stron WWW wymaganych przez konsorcjum W3C (świadczą o tym znaczki zgodności ze standardami CSS oraz XHTML 1.0 lub 1.1 pojawiające się u dołu stron) .... Wkrótce dołączony zostanie również nowy dział - tzw. księga gości ... gdzie będziecie mogli wpisywać swoje opinie [oczywiście tylko pozytywne :)]... A tak z ostatnich wiadomości to coś w trawie piszczy, że jakoś tak w maju szykują się kolejne wojny rdzeniowe (czytaj spotkanie ...) - sprawdzajcie od czasu do czasu stronę na pewno będzie odpowiednie info !!! ....(RD)

04 i 06.12.2004 r.

Tjaaaa ..... Jak to zwykle bywa na spotkaniu było bardzo nice .... browar i ..., rozmowy ...., fliperki, piłkarzyki ... Z dotychczas organizowanych imprez było to spotkanie o którym wiedziała największa liczba osób .... zaowocowało to największą z dotychczasowych rejestrowanych frekwencji na poziomie 36,67% ... Ostatni twardziele schodzili ze sceny około 3:30 rano .... Zdobycze współczesnej techniki pozwoliły na rejestrowanie momentów z imprezy za pomocą telefonu komórkowego .... w dziale galerie został udostępniony tenże materiał .... Niniejszym kolektyw dziękuje koledze Andrzejowi Ch. który zabawił się w fotoreportera. Zdjęcia stanowią jak najbardziej wzorcową reprezentacją nowego, silnego nurtu fotografii o nazwie 'pop-kom-foto-art'.... wszystkie efekty są w związku z tym jak najbardziej zamierzone. Na szczególną uwagę zasługują dwa unikatowe zdjęcia rynku leszczyńskiego z początku XXI wieku ;-) ....(RD)

10.07.2004 r.

Spotkanie odbędzie się pewnie dopiero po wakacjach ... teraz byłoby trudno o frekwencję .... Poprzez kontakt na stronie zgłosił się nasz kolejny dobry znajomy - Andrzej Smużniak - jego dane dostępne w dziale kontakty. Miejmy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy .... (RD)

29.05.2004 r. godz. 13:30

Pogrzeb ... Wielu znajomych i przyjaciół uczestniczyło w tej ostatniej drodze Tomka ... W imieniu naszej klasy została złożona wiązanka ... Wkrótce będzie zorganizowane spotkanie ... będzie można powspominać ... (RD)

26.05 - 29.05.2004 r. godz. 9:30

26 maja 2004 roku przyniósł nam złe wieści. Niestety już nigdy z nami nie spotka się nasz Kolega Tomek Taurogiński - 'Długi'. Po długiej chorobie jego organizm odmówił posłuszeństwa ... Pogrzeb odbędzie się dzisiaj 29.05 o godz. 12.00 na cmentarzu w Lesznie przy ulicy Kąkolewskiej. Te trudne chwile skłaniają ku refleksji nad sensem tego wszystkiego i nad straconymi chwilami, które przecież można było spędzić razem ... (RD)

22.04 - 18.05.2004 r.

Zanotowaliśmy duży sukces w uzupełnianiu bazy telefonicznej (dział 'Kontakty') Miklosz odnalazł Grzegorza Kostrowskiego a skromna 'mua' Jacka Sajburę. Poprzez kontakt na stronie zgłosił się Mariusz Grochowczak powiadomiony o adresie przez Bojana i Lesia. Od dawna brakowało nam namiarów do nich. Miejmy nadzieję że pojawią się na następnym spotkaniu ... (RD)

16.04.2004 r.

No więc odbyło się pierwsze spotkanie w tym roku. Frekwencja na przyzwoitym poziomie 27,59% co daje całe osiem sztuk obecnych duszyczek. Atmosfera jak zwykle bardzo sympatyczna i wesoła. Niektórzy mieli problemy z powrotami do stolika .... Myślę, że całą atmosferę odda pierwsza tego typu inicjatywa tzn. fotogaleria ze spotkania dostępna w dziale 'Galerie'. Niniejszym kolektyw bardzo dziękuje towarzyszowi Pawłowi Marii (wiadomo o kogo chodzi) za udostępnienie zdjęć i możliwość wykorzystania prywatnego sprzętu do celów kolektywu ... (RD)

01.04.2004 r.

Tak więc stało się. Oficjalna odsłona naszej strony miała miejsce właśnie wtedy. Krajowi provider'zy od dawien dawna nie notowali takiego ruchu w sieci, liczba odsłon powodowała zawieszanie się routerów brzegowych sławetnej i wszechmocnie panującej TP. Naprawdę piękny start ... (RD)


Wszelkie uwagi i zjebka na adres: webmaster@libra-wrd.pl

Valid CSS! Valid XHTML 1.1!